KONST / Litografier / Färglitografi 16463224
nr 1646 3224
Inge Schiöler
(1908-1971), Sverige
Signerad, numrerad HC. Färglitografi, bildmått: 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 40x37 cm
Inge Schiöler, bildkonstnär född 1908 i Strömstad, död 1971 i Stockholm.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 30 september 2024
kl 18:51:48
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
Inge Schiöler
Läs mer om Inge Schiöler